top of page

Naše další služby / Links to our services :

South Moravia
Bike & e-Bike Rental
Transport & Service
Guided Tours
Rebuilding e-Bikes

Půjčovna kol a elektrokol jižní Morava

Půjčovna kol a elektrokol MIKULOV - Svobody 25

Půjčovna kol a elektrokol BRNO - Dominikánské nám. 6

 

Kola a další vybavení přivezeme a vyzvedneme na Vámi určeném místě

 

Zajistíme Vám průvodce, rezervaci ubytování, vinného sklípku, naplánujeme trasu

 

Půjčovna kol a elektrokol - jižní Morava

Přestavujeme a stavíme na míru elektrokola a elektrokoloběžeky

RentBike.cz jsme založili v roce 2008, a to jako první půjčovnu kol v Brně. Přes Žabovřesky ulici Hassovu, Kr. pole ulici Štefánikovu máme nyní základnu v centru Brna na Dominikánském náměstí 6 přímo naproti brněnské radnici a kostela sv. Michala.

 

Po dvou letech fungování v Brně jsme v roce 2010 založili druhou pobočku společně s penzionem v Mikulově a to na Kostelním náměstí 1 Domě u Bylinkáře, naše provozy poté fungovaly v hotelu Tanzberg a po dobu dvou let v hotelu Galant Mikulov. Nyní nás v Mikulově naleznete na adrese ulice Svobody 25, Mikulov kde máme sklad v areálu u tenisových kurtů.

Nyní v roce 2022 vzniká naše nová mini-pobočka ve Velkých Pavlovicích pod vedením našeho dlouholetého kamaráda Milana Kořenka

Nic méně posledních pár let nabízíme i možnost dovozu kol a elektrokol po celé Moravě i do oblastí příhraničí. Rádi vyjdeme vstříc jednotlivcům, stejně jako rodinám i početným skupinám a teambuildingům.

V mikulovském Hotelu Galant jsme např. zajišťovali výpůjčku sto-jedna kol s pěti průvodci. Po Brně jsme na kole provázeli dánské filharmoniky nebo finský národní hokejový tým. V Mikulově jsme obsloužili několik ambasadorů a velvyslanců. Naše kola půjčují hostům ve dvou krásných brněnských hotelech a to v hotelu Klajdovka a hotelu Atlantis

V naší nabídce jsou kola treková, horská, elektrokola, různé typy dětských vozíků a sedaček. Cena výpůjčky kola zahrnuje půjčení helmy a zámku.

 

Těšíme se na Vás.

Kola Vám budou stát, kde si budete přát

bottom of page