top of page
EvBike Horské/MTB 26"
EvBike Horské/MTB 26"

Hmotnost: 26 kg, Nosnost -120 kg, Dojezd: 80 km, Den/Day - 590 Kč / den Cena/Price - 38200 Kč Kolo pro mladé, zdatné a zkušenější cyklisty, určené pro vyjížďky do náročnějšího terénu a na single treky. VÝBAVA A PARAMETRY Rám hliník, pánský Přehazovačka 7 rychlostní Brzdy čelisťové (V type) Přední vidlice odpružená Pohon asistované šlapání do 25 km/h Elektromotor bezkartáčový, středové uložení Výkon motoru 250W Baterie napětí 36V; kapacita min. 13 Ah; články Li-Ion

press to zoom
EvBike Trek/Hibrid
EvBike Trek/Hibrid

Hmotnost: 26 kg, Nosnost: 120 kg, Dojezd: 80 km Den/Day - 590 Kč Cena/Price 38200,- Univerzální kolo pro každého cyklistu, na zpevněné i nezpevněné cesty, vhodné pro dálkové výlety a cyklo-dovolené.

press to zoom
Kellys celoodpružené
Kellys celoodpružené

Hmotnost: 24,5 kg, Nosnost: 135 kg, Dojezd: 150 km, 500W

press to zoom

Přestavujeme klasická kola na elektrokola & elektro koloběžky - možno zapůjčit

 

Jakékoliv kolo přestavíme na elektrokolo nebo Vám nabídneme a prodáme některé z elektrokol značky Leader Fox, Apache či Haibike. Ta ovšem dle legislativy nemohou mít akcelerátor a motor silnější než 250 Wattů.

Nehledě na podstatně levnější řešení, které elektropřestavba nabízí. Elektrokola z výroby doporučujeme většinou jen u skládacích či dámských kol s nízkým nástupem.

 

 Přestavbami se zabýváme od roku 2011. Kola přestavujeme na sady EVBIKE nebo 8FUN

Koloběžky obvykle na sady Magic Pie. Výkony motorů jsou nejčastěji 250W, 500W a 750W, kdy jsou kolo nebo koloběžka osazena i akcelerátorem.

Po dovezení kola k nám na Dominikánské nám. 6  a výběru vhodného typu pohonu je kolo obvykle do 3-5 pracovních dnů připraveno k  odběru.

 

Za přestavbu elektrokola účtujeme částku 1500 Kč.

Můžeme zajistit i dovoz a odvoz.

 

Jednotlivé typy elektrosad a elektrokol si u nás můžete prohlédnout a vyzkoušet.

Nekupujte zajíce v pytli a příjďte se projet.

FOTOGALERIE NÁMI PŘESTAVĚNÝCH KOL

We rebuild bikes to e-bikes & e scooters - rent it & try it!

We can rebuild any bike to e-bike or offer you the following e-bike brands:  Leader Fox, Apache, and Haibike. These, however, cannot have accelerator and engine stronger than 250 Watts, to comply with the law.

And also, a rebuilt bike is much cheaper. We mostly recommend factory e-bikes only in case of foldable or female bikes with low  mounting.

We have been selling and rebuilding e-bikes since 2011. When rebuilding, we usually use EVBIKE or 8FUN sets for bikes and MagicPie sets for kickbikes. The engine power is mostly 250 W, 500 W or 750 W and the bike or kickbike is fitted with an accelerator.

The standard rebuild time is 3-5 workdays, the price for work being only 1500,-.

We can arrange both pick-up and delivery.

You can check and try out the electric-engine sets in our shop.

Don´t buy a pig in a poke and come have a test-ride!

PHOTOGALLERY OF OUR REBUILT BIKES

bottom of page