top of page

Linky na naše další služby / Links to our other services 

Jižní Morava
Půjčovna kol a elektrokol
Osobní přeprava
Výlety s průvodcem
Přestavby elektrokol
Hra objev Brno 
South Moravia
Bike & e-Bike Rental
Transport & Service
Guided Tours
Rebuilding e-Bikes
ExploreBrno Game

RentBike jsme založili v roce 2008, a to jako první půjčovnu kol v Brně. Po dvou letech jsme založili také pobočku v Mikulově. Nyní naš kola si také můžete zapůjčit v zázemí Penzionu Mušlov, Hotelu Drnholec, či v Pasohlávkách u Aqualandu Moravia.

Nabízíme možnost dovozu kol po celé Moravě i do oblastí příhraničí. Rádi vyjdeme vstříc jednotlivcům včetně dětí a generačně starších zákazníků, rádi vyhovíme rodinám i početným skupinám. V mikulovském Hotelu Galant jsme například pro zájemce zajišťovali 101 kol s pěti průvodci, po Brně jsme na kole provázeli dánské filharmoniky a finský národní hokejový tým.

V naší nabídce jsou kola treková, horská, elektrokola, různé typy dětských vozíků a sedaček. Nově také dvojkolo neboli tandem, e-FatBike a  skútr Aprilia Scarabeo 125ccm. 

Cena výpůjčky vždy zahrnuje půjčení helmy a zámku.

Přestavujeme a stavíme elektrokola a elektrokoloběžky na míru, prodáváme elektrokoloběžky značek DaveBike a Egret a Inokim

Specifickou službou je v naší nabídce mobilní cykloservis, kdy v případě potřeby vyjedeme za Vámi a kolo na místě opravíme nebo Vám půjčíme náhradní kolo.

V neposlední řadě nabízíme party stany v bílé krémové barvě, které obvykle zapůjčujeme na svatby a oslavy. 

Těšíme se na Vás.

Půjčovna kol a elektrokol s dovozem po jižní Moravě

"Kola Vám budou stát kde si budete přát"

bottom of page